EtkinlikAra™ Ar-ge Merkezine Hoşgeldiniz…

Burada size üzerinde çalıştığımız teknolojilerimiz den ve EtkinlikAra ‘nın özelliklerinden bahsedeceğiz. Tüm geliştirdiğimiz ürünler ve yazılımlar yoğun geliştirme süreci sonrasında gerçek dünya ya aktarılıyor… tabi bizde her şey daha iyi ve farklısını nasıl yaparız sorusu ile başlıyor. EtkinlikAra™ ürün ve fikirlerini Faydalı Model Patentleri ile koruma altına alıyor! biliyoruz ki rekabet çok güçlü ve benzerleri hemen türetilebiliyor.

 

Sıra dışı bir şeyler geliştirmek için bazen
yoldan çıkmak gerekir.

EtkinlikAra ‘nın üzerinde çalıştığı sıra dışı bir deneyim için geri sayım başladı, farkındayız ki hiç bir süreç kolay değil ve zorluklarla dolu fakat biz olmuyor demedik, anladık ki daha çok çalışmak denemek ve vazgeçmemek gerekiyormuş! Şimdi dünyada bir ilk olan EventVR ile size bambaşka bir deneyim yaşatmaya hazırız. Biz bu teknolojiyi burada anlatamayız fakat yakın zamanda size yaşatabiliriz.

EventVR Neler Sunar?

  • Yüksek Teknoloji İçeren Yapay Zeka
  • Heyecan ve Adrenalin *
  • Sıra dışı ve unutulmaz bir deneyim
  • Yenilik

Belki bir şeyler düşünmeye başladınız ama…

Evet üzerinde çalıştığımız ve geliştirdiğimiz teknolojiler bir çok kişiye ilham kaynağı oluyor, zihinlerde akkor flamanlı bir aydınlatma işlemi gerçekleşebilir, bu güzel birşey belki de bizim düşünemediğimiz şeyler de olabilir ama biz bu teknolojinin içine 27 farklı yazılım ve ekleyerek 360° lik bir kurguyu hayata geçirdik bile!

Çocuklar İçin Güvenli Arama Modu

Çocuklarımız bizim geleceğimiz! onları, güvenli olmayan ve onlar için gereksiz olan içeriklerden uzak tutmaya çalışıyoruz. EtkinlikAra™ olarak çocukların ne kadar değerli olduğunun farkındayız, etkinlikAra ‘yı güveli şekilde kullanabilmeleri için sadece onlara özel bir arama stratejisi geliştirdik. 

Bir şeyler ararken klavye ile uğraşmanın ne kadar zor ve uğraştırıcı olduğunu biliyoruz, hatta bazen aramaktan bile vazgeçiyoruz, sesli arama ile otomatik tamamlama devreye girerek bu sorunu ortadan kaldırıyoruz, EtkinlikAra ya şöyle seslenin;  “bu akşam yakınımda olan konserleri listele” yada “bu akşam hangi filme gitmeliyim” arama motorumuz sizin için hepsini listeleyecektir. 

He Unutmadan Bu Özelliği SIRI ve Google Asistan ile entegre etmek üzereyiz : )