12.Bayim Olurmusun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 2014 Ne Zaman Nerede

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

12.Bayim Olurmusun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 2014 Ne Zaman Nerede Nasıl Gidilir ?

Gıda, Restoran, Bilişim, Mağazacılık, Tekstil, Hazır Giyim, Emlak, Eğitim, Takı Aksesuar, Mobilya, Hizmet, Kozmetik, Oto Bakım, Oyuncak, Züccaciye gibi sektörel alanlarda kurulan 12.Bayim Olurmusun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 2014  18 – 21 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde.

Fuardan kazanılan başarılar ile yoluna devam eden fuar çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Önümüzdeki yıl 18-21 Eylül 2014 ‘te kapılarını açacak olan fuar girişimci ve katılımcılara sunacağı sürprizlerle, yine franchise sektörüne damga vuracağa benziyor.

MedyaFors Fuarcılık organizasyonu ile gerçekleştirilen Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 18–21 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek. CNR Fuar Merkezi 2 ve 4. Hall’lerde gerçekleştirilecek fuar, franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla 12. kez İstanbul’da buluşturacak.

Yeni çalışmalar ve sürprizlerle, fuar 2014 yılında da franchise sektörüne damgasını vuracak. Tüm sektörleri franchise sistemi çatısı altında toplayan fuar, bir yandan uluslararası markalara ev sahipliği yaparken öte yandan ulusal markaların güçlenmesine ve onların yurtdışına açılarak birer uluslararası markaya dönüşmelerine ön ayak olacak. En önemli hedefimiz; Türkiye’den daha fazla markamızın dünya pazarına açılmasını sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Fuarı geçen yıl 21.200 kişi ziyaret ederken, bu yıl yerli-yabancı ziyaretçi sayımız 26.312’e ulaştı. Geçen yıl 300 olan marka sayısı bu yıl 400’e çıktı.

Bu veriler, fuarın her geçen yıl giderek büyüdüğünü ve daha çok ilgi gördüğünün göstergesidir. Yabancı yatırımcılar Türk markalarıyla birebir ilgilenerek önemli görüşmeler yaptılar ve yeni işbirliklerinin altyapısını oluşturdular. Fuar, ülkemizin uluslararası pazarlarda daha fazla markayla temsil edilebilmesi için de yeni fırsatlar sunmaktadır.

Markaların bayilik/ franchise bilgilerine ve ayrıca fuarla alakalı merak ettiğiniz tüm bilgilere www.bayimolurmusun.com.tr web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: Pınar ERDAĞ / perdag@medyafors.com / 0 543 762 19 00

bayim olurmusun 2014

12.Bayim Olurmusun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 2014

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Konserler

Tiyatrolar

Fuarlar

Smart-TV

NEW-EVENT-MAP

etkinlikara-ical-takvim

etkinlikara-google-takvim