Cinayet Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

” Cinayet Dizisi ” Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak ?

Cinayet Her Salı 20:00 da Kanal D Ekranlarında.

” CİNAYET “

Gizemli bir cinayeti çözme ve değişen hayatların değişen şehirlerin ve değişen insanların hikayesini anlatan, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan ın paylaştığı Cinayet Dizisi 7 Ocak Salı 20.00  Kanal D ekranlarında başlıyor.

Başrol Oyuncuları:

Nurgül YEŞİLÇAY
Engin Altan DÜZYATAN
Uğur POLAT
Şükran OVALI
1. Sezon
Yeni Bölüm

Oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan ın yer aldığı Akbel-Adam Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Gülden Çakır ve Sema Ali Erol’un kaleme aldığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini yaptığı ” Cinayet “, yakında Kanal D’de başlıyor.

Dizinin Konusu :

“Kadere inanır mısınız?”

Bir gün uyanırsınız ve hayatınız birdenbire tersine döner… Mutlu bir aileniz vardır, biricik çocuğunuzun sırlarla dolu ölüm haberi gelir, dünya başınıza yıkılır… Başarılı bir politikacısınız, belediye başkanlığına doğru koşarken isminiz bir cinayete karışır… Hayatınızı değiştirme arifesinde bir komisersiniz, her şeyi ardınızda bırakıp daha güzel bir hayata adımlayacağınız gün, çözmeniz gereken bir cinayetle karşı karşıya kalırsınız, suçluyu bulmadan gidemeyeceğinizi bilirsiniz… Gencecik ve hayat dolu bir genç kızsınız, yarınlara umutla bakarken birdenbire gözleriniz sonsuza dek karanlığa gömülür, öldürülürsünüz. Kader ağlarını öyle bir örer ki hayatınız hiç ummadığınız bir şekilde değişiverir… Peki kötü kimdir? Kader mi?

Cinayet, gizemli bir cinayeti çözme hikayesidir. Değişen hayatların, değişen şehirlerin ve değişen insanların hikayesidir.

Cinayet 1. bölüm Tanıtım Fragmanı :

Cinayet Dizisi

Cinayet Dizisi

Gizemli bir cinayeti çözme ve değişen hayatların değişen şehirlerin ve değişen insanların hikayesini anlatan, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan ın paylaştığı Cinayet Dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında başlıyor.
Directed by: Akbel - Adam Film
Produced by: Serdar Akar
Starring:
Nurgül Yeşilçay
Engin Altan Düzyatan
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Konserler

Tiyatrolar

Fuarlar

Smart-TV

NEW-EVENT-MAP

etkinlikara-ical-takvim

etkinlikara-google-takvim