Her Sevda Bir Veda Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Her Sevda Bir Veda Dizisi Ne zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak ?

Her Sevda Bir Veda, Her Pazartesi 20:00 da Show TV de.

HER SEVDA BİR VEDA

Başrollerini Cemal Hünal, Nik Xhelilaj, Civan Canova, Defne Halman, Devrim Evin gibi oyuncuların paylaştığı ” Her Sevda Bir Veda Dizisi ” 3 Şubat Pazartesi 20.00′de Show TV’de başlıyor...

Başrol Oyuncuları:

Cemal Hünal
Nik Xhelilaj
Civan Canova
Defne Halman
Devrim Evin
1. Sezon
Yeni Bölüm

Dizinin Konusu :
Yusuf İstanbul’un kalabalığında, yaşadığı tüm zorluklara rağmen ayakta kalmaya çalışan genç bir adamdır. Bir şekilde hayata tutunmaya ve günü kazasız belasız bitirmeye çalışır. Kurduğu bu düzende hayatını yolundan çıkaracak tek şey bir aşktır. İnsanın en çok korktuğu da başına geldiğinden Yusuf hiç beklemediği bir anda aşkla tanışır.Türkiye’nin en zengin adamlarından birinin kızı Filiz’le. İkisinin birlikte olması zaten imkansız iken bir de Filiz’in babası Burhan’ın Yusuf’un ailesinin ölümüyle ilgili olması işleri iyice çıkmaza sokacaktır. Yusuf Burhan Kocadağ’ın olayla ilgisini bilmez ancak abisi Turgut takıntılı bir şekilde bu olayı araştırır. En sonunda da yıllardan beri aklındakileri birleştirir ve yolu Burhan Kocadağ’a çıkar. Bütün bunlar olurken yıllar önce bir kazayla hafızasını kaybetmiş olan ve kim olduğunu hatırlamayan Selma İstanbul’a dönecek ve bir ailesi olup olmadığını araştırmaya başlayacaktır. Bu yolda en büyük destekçisi ise Burhan’ın oğlu, Filiz’in üvey abisi Nadir’den başkası değildir.

Her Sevda Bir Veda 1. Bölüm Tanıtım Fargmanı :

Nik Xheliaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Melisa Aslı Pamuk, Gizem Ayaz, Jale Arıkan, Engin Benli, Berna Koraltürk, Cemal Hünal, Demet İyigün, Caner Özyurtlu, Zeynep Kızıltan, Defne Halman, Uğur Karabulut ve Civan Canova’nın yer aldığı Her Sevda Bir Veda Dizisi nin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Ulaş Güneş Kaçargil ve Dilek Keser’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin proje tasarımını ise Tomris Giritlioğlu yapıyor. Sanat yönetmenliğini Sırma Bradley, uygulayıcı yapımcılığını ise Seyhan Kaya ile Birol Akbaba’nın yaptığı dizinin yapımını ise C Yapım üstleniyor.

Her Sevda Bir Veda Dizisi

Başrollerini Cemal Hünal, Nik Xhelilaj, Civan Canova, Defne Halman, Devrim Evin gibi oyuncuların paylaştığı Her Sevda Bir Veda Dizisi çok yakında Show TV de.
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Leave A Comment

Konserler

Tiyatrolar

Fuarlar

Smart-TV

NEW-EVENT-MAP

etkinlikara-ical-takvim

etkinlikara-google-takvim