Kara Para Aşk Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

“Kara Para Aşk” Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak?

“Kara Para Aşk” Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün ’ün paylaştığı “Kara Para Aşk Dizisi ” 12 Mart Çarşamba 20:00 da ATV ekranlarında yayına başladı.

Büyük ilgi gören ve her hafta sevenlerinin merakla beklediği KARA PARA AŞK dizisinin özet görüntülerinden dolayı Dizinin ne zaman? sorularına ise şu cevabı verebiliyoruz,  Çarşamba günleri akşam saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında başlaması gereken dizi geçen haftanın özet görüntüleriyle başlıyor, YENİ BÖLÜM ise saat 20:35  gibi izleyicilerle buluşacak.

Başrol Oyuncuları:

Engin Akyürek
Tuba Büyüküstün
Erkan Can
İlkin Tüfekçi
Ali Yörenç
1. Sezon
Yeni Bölüm

KARA PARA AŞK” Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazacağı Kara Para Aşk dizisi çekimleri İstanbul da başladı. Engin Akyürek ve Tuvana Türkay’ın başrollerinde oynayacağı dizi 50 milyon TL değerindeki Feryal Gülman ın villasında çekilecek.

Kara Para Aşk’ın oyuncu kadrosu şu an bu isimlerden oluşuyor; Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, İlkin Tüfekçi, Tansu Taşanlar, Ali Yörenç, Alper Türedi, Bedia Ener ve Erkan Can. Tuvana Türkay ın ablasını canlandıracak kadın başrol oyuncusu ise henüz netlik kazanmış değil.

2013 yılını başarılı bir şekilde geride bırakan Atv, 2014 yılına da başarılı bir başlangıç yapacak gibi gözüküyor. Kara Para Aşk iyi bir çıkış yakalarsa bunda Engin Akyürek in de payını göz ardı etmemek gerekir.

Kara Para Aşk dizisinin kadrosu belli oldu. Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor…

“Kara Para Aşk”çok yakında atv’de…

Dizinin çekimleri Çekimler Van’da başlayıp İstanbul ve Roma’da devam etti.

 

Kara Para Aşk Dizisi

Kara Para Aşk Dizisi

Starring:
Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün

“Kara Para Aşk” Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak ?

“Kara Para Aşk” Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün ’ün paylaştığı “Kara Para Aşk Dizisi ” 12 Mart Çarşamba 20:00 da ATV ekranlarında yayına başladı.
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Comments

  • By sara fatma - on Reply

    i hope the series will be a huge super success inshallah and that we fans of Engin Akyurek in Pakistan will see it soon dubbed in our country! Ameen <3

Leave A Comment

Konserler

Tiyatrolar

Fuarlar

Smart-TV

NEW-EVENT-MAP

etkinlikara-ical-takvim

etkinlikara-google-takvim