Kardeş Payı Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Kardeş Payı Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak ?

Kardeş Payı Her Perşembe 22:00 de Star TV de.

KARDEŞ PAYI

Türkiye nin yeni fenomenleri Ahmet Kural ve Murat Cemcir in başrollerini paylaştığı ” Kardeş Payı Dizisi ”  Perşembe günleri  22:00 Star Tv de seyircileriyle buluşuyor.

Başrol Oyuncuları:

Ahmet KURAL
Murat CEMCİR
1. Sezon
Yeni Bölüm

İşler Güçler dizisi ile büyük beğeni toplayan ikili son olarak Düğün Dernek sinema filmi ile büyük bir başarı yakalamıştı. Başarı ve Beğenilerini Kardeş Payı dizisiyle de pekiştirmek isteyen muhteşem ikili, yeni dizinin senaryo ve reji ekibinin İşler Güçler Dizisi ndeki kadro ile aynı olacağını belirtiliyor.

Kardeş Payı dizisi hangi kanalda yayınlanacak ne zaman başlayacak?  ” Kardeş Payı ” dizisinin   yayına girmesi bekleniyor.  StarT v ekranlarında yayınlanmaktadır.

Dizinin Konusu ?

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali)  su tesisatçısı iki kardeşi, Seda Bakan ise  evin geçimini sağlayan küçük, akıllı, kız kardeş (Feyyza) karakterini oynuyor. Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve  Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali’yi “Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun” gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama “Dünya’ya barış ve mutluluk getirecek” diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

 

Kardeş Payı Dizisi

Kardeş Payı

Türkiye nin yeni fenomenleri Ahmet Kural ve Murat Cemcir in başrollerini paylaştığı Kardeş Payı Dizisi dizisi Mart ayında Star Tv de başlayacak.
Starring:
Ahmet KURAL, Murat CEMCİR
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Comments

  • By Betül - on

    ikisinide çok seviyorum ama attıkları tweete cevap veren hayranlarının sorularını yanıtlamıyorlar onları herkesten çok seviyorum hayata neşe saçıyorlar ilk yorumbnden heralde yine reiting tavan heralde doğru mu yazdım la

Konserler

Tiyatrolar

Fuarlar

Smart-TV

NEW-EVENT-MAP

etkinlikara-ical-takvim

etkinlikara-google-takvim